Folia bąbelkowa

Folia bąbelkowa, zwana również folią pęcherzykową, to obok folii stretch jeden z najczęściej wybieranych materiałów opakowaniowych, zabezpieczających towar w czasie transportu. Dzięki okrągłym pęcherzykom, które są wypełnione powietrzem, folia bąbelkowa zapewnia amortyzację dla przewożonych przedmiotów i doskonale dopasowuje się do ich kształtu. Folia bąbelkowa wykonana jest z folii polietylenowej, dzięki czemu jest odporna na wilgoć oraz zmiany temperatur. Jako producent folii stretch polecamy folię bąbelkową w wielu rozmiarach i atrakcyjnej cenie.

Folia bąbelkowa – szybkie i bezpieczne pakowanie

Folia bąbelkowa jest specjalnym rodzajem recyklingowej, dwuwarstwowej folii polietylenowej z pęcherzykami powietrza. Folia pęcherzykowa jest materiałem niezwykle prostym w użyciu, charakteryzującym się bardzo dużą sprężystością i elastycznością. Najczęściej wykorzystuje się ją do zabezpieczania pakowanych rzeczy, głównie przesyłek pocztowych, przed uszkodzeniami mechanicznymi. Folia bąbelkowa składa się z dużej ilości pęcherzyków wypełnionych powietrzem, dzięki czemu świetnie amortyzuje pakowany element i chroni go przed uszkodzeniem. Ogromną zaletą folii bąbelkowej jest również to, że bardzo łatwo dostosowuje się do kształtu różnych materiałów. Istnieje możliwość zakupu folii bąbelkowej na metry, co znacznie ułatwia zaopatrzenie się w większą ilość tego funkcjonalnego produktu.

Skąd wziąć folię bąbelkową? Sklep z folią stretch oferuje różne rodzaje folii bąbelkowej, kolorowej lub przezroczystej, w wielu rozmiarach: folia bąbelkowa B1, B2, B3, folia bąbelkowa od 60 do 150 cm, folia bąbelkowa o szerokości 200 cm czy folia bąbelkowa w rolce na metry. Wśród naszych propozycji znajdują się również:

Nieustannie doskonalimy nasz park maszynowy oraz technologie produkcji, dzięki czemu możemy gwarantować niezmiennie wysoką jakość wyrobów.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Folia