Folia stretch maszynowa

Folia stretch maszynowa służy do maszynowego zabezpieczania ładunku na paletach. Stretch maszynowy posiada takie same właściwości, jak folia stretch do użytku ręcznego, natomiast używana jest głównie do ochrony ładunków paletowych przed działaniem wilgoci, kurzu, brudu i innych zanieczyszczeń. Jako producent folii stretch oferujemy stretch maszynowy transparentny lub czarny w atrakcyjnych cenach, do zastosowania w maszynach półautomatycznych i automatycznych.

Folia stretch maszynowa – wysoka jakość, szerokie zastosowanie

Maszynowa folia stretch jest niezbędnym elementem w przedsiębiorstwach działających w różnych gałęziach przemysłu, szczególnie w branży transportowej i handlu. Świetnie stabilizuje ładunek na palecie idealnie go pokrywając, natomiast owijarka równomiernie rozciąga folię na całym załadunku. Owijanie folią maszynową palet jest bardzo ekonomiczną i efektywną metodą umożliwiającą ich zabezpieczenie. Dlaczego stretch maszynowy jest tak często stosowany?

  • Folia stretch maszynowa jest wytrzymała i elastyczna: doskonale stabilizuje wszystkie ładunki podczas transportu i magazynowania;
  • stretch maszynowy jest odporny na warunki atmosferyczne, jak mróz, opady oraz promienie słoneczne;
  • zapewnia pełną ochronę ładunków paletowych, gwarantuje także dyskrecję przesyłki i towaru.

W naszej ofercie znajduje się folia stretch różnego rodzaju – gwarantujemy wysoka jakość naszych wyrobów i dużą wydajność produkcji.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2