Taśmy pakowe klejące transparentne i brązowe

Taśmy pakowe to jeden z najprostszych i najwydajniejszych sposobów na zabezpieczenie przesyłek, paczek, kartonów oraz większych ładunków. Proponujemy Państwu sprzedaż taśm pakowych klejących wprost od producenta. Jako producent folii stretch i ich dystrybutor możemy zaoferować Państwu taśmę pakową przezroczystą, czarną i inne produkty w najniższych cenach. Nasze taśmy pakowe polipropylenowe są mocne i trwałe — nie zrywają się i charakteryzują się dużą siłą klejenia, a to dzięki dużej przyczepności i trwałości warstwy klejowej. Do produkcji taśm pakowych używamy nowoczesnego parku maszynowego i nieustannie doskonalimy technologię.

Taśma pakowa – wysoka jakość i proste zastosowanie

W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości taśmy pakowe, które wykonane zostały z bardzo wytrzymałej taśmy polipropylenowej. Taśma pakowa wykorzystywana jest przede wszystkim do zaklejania kartonów, zarówno metodą ręczną, jak i automatyczną. Doskonale nadaje się do wszystkich automatów oraz maszyn wykonujących nadruk na taśmie. Taśma klejąca pakowa może być stosowana do klejenia folii stretch, tektury, paczek oraz do prac biurowych. Taśma pakowa jest odporna na starzenie (nie żółknie) oraz promieniowanie UV. Jej cechą jest także duża rozciągliwość pod względem długości, odporność na zrywanie oraz wysoka jakość klejenia do powierzchni.

Ze względu na zastosowany klej w warstwie przylepnej taśmy pakowe dzielimy na: akrylowe, hot – melt, solvent. W naszym sklepie z folią stretch oferujemy mocną taśmę pakową brązową lub przezroczystą, w atrakcyjnych cenach. Polecamy także:

Działamy na rynku już od kilku lat, co pozwoliło nam na opracowanie standardów pozwalających na produkcję towarów w wysokiej jakości i konkurencyjnych cenach.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2