Folia stretch minirap

Folia stretch mini, zwana też folią minirap, to świetne rozwiązanie do ręcznego zabezpieczenia niewielkich przedmiotów. Sprawdza się w handlu wysyłkowym, ale nie tylko. Można za jej pomocą łączyć ze sobą różne przedmioty, bez obaw o brudzenie ich klejem.

Folia stretch minirap — zastosowanie

Folia minirap znajduje zastosowanie przede wszystkim w handlu detalicznym. Korzystają z niej przedsiębiorcy, którzy prowadzą sprzedaż wysyłkową przedmiotów o niewielkich rozmiarach. Folia minirap pozwala też na łączenie ze sobą dłuższych elementów, zabezpieczając je na czas składowania lub transportu. Niektórzy stosują ją również do pakowania małych artykułów spożywczych.

Zalety folii stretch minirap

Ze względu na niewielkie rozmiary, folia stretch minirap może być nakładana na specjalne rolki, które ułatwiają ręczne pakowanie. Jednak i bez tego jest bardzo wygodna w użytkowaniu, znacznie skracając czas potrzebny na zabezpieczenie towaru. Folia ta jest również wyjątkowo wydajna i pozwala zmniejszyć koszty pakowania towarów.

Parametry folii stretch mini

Produkowane przez nas folie stretch minirap wykonywane są z polietylenu LLDPE, trwałego tworzywa o dużej elastyczności. Dzięki jego unikalnej strukturze folia jest rozciągliwa, a jednocześnie odporna na przypadkowe rozdarcie lub pocięcie. Każda rolka to 125 metrów folii o szerokości 10 cm i grubości 23 µm. Oferujemy folie minirap w dwóch kolorach:

  • czarnym, które przydaje się gdy zależy Ci na dyskrecji i ukryciu pakowanych przedmiotów przed wzrokiem niepowołanych osób,
  • przezroczystym, o wysokim stopniu klarowności, kiedy ekspozycja pakowanego towaru jest wręcz pożądana.

Folie stretch produkujemy również w większych rozmiarach, do zastosowań maszynowych i pakowania ręcznego. Oprócz tego jesteśmy producentem folii bąbelkowej, taśm pakowych i tektur. Mamy wszystko, czego potrzebujesz, by zabezpieczyć swoje przesyłki lub towary w magazynie. Sprawdź naszą pełną ofertę.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2