Tektura falista dwuwarstwowa w roli

Tektura falista dwuwarstwowa w rolkach jest niewątpliwie jednym z najczęściej stosowanych materiałów ochronnych przy zabezpieczaniu towarów podczas transportu. Dzięki swym właściwościom tektura falista nie tylko chroni pakowane produkty przed otarciem, zgnieceniem czy wilgocią, ale jest również doskonałym materiałem amortyzującym i wypełniającym wolne przestrzenie w opakowaniach zbiorczych. Tektura falista oferowana przez producenta folii stretch Amigos ma zastosowanie w zabezpieczaniu mebli, drzwi, profili, grzejników, porcelany itp.

Tektura falista dwuwarstwowa – szerokie zastosowanie

Tektura falista, jako najgrubszy rodzaj materiału papierniczego, powstaje z kilku warstw, z których jedna warstwa jest pofalowana. Spotykamy różne odmiany tektury falistej, ze względu na ilość warstw oraz typ fali. Tektura falista w roli wykonana jest z wytrzymałej, wysokiej jakości tektury dwuwarstwowej i jest najczęściej stosowanym materiałem ochronnym. Dzięki swym właściwościom jest odporna na uszkodzenia, a jako materiał o dobrych parametrach i stosunkowo dużej wytrzymałości, tektura falista znajduje szerokie możliwości zastosowania, między innymi:

  • służy do owijania łatwo tłukących się przedmiotów, jak porcelana czy szkło;
  • tektura falista idealnie nadaje się do pakowania książek;
  • sprawdza się jako materiał ochronny na podłogę, kładziony na czas remontu;
  • ze względu na wysoką odporność na zgniatanie i ściskanie, tektura w rolce do pakowania może skutecznie oddzielać od siebie zapakowane przedmioty;
  • tektura falista na opakowania może służyć do wyrobu ozdobnych pudełek, torebek czy kartonów.

Oprócz tektury falistej wśród propozycji sklepu z folią stretch znajdują się także: folia stretch,

W Amigos nieustannie doskonalimy nasz park maszynowy oraz technologie produkcji, dzięki czemu możemy gwarantować niezmiennie wysoką jakość wyrobów.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.