Folia Stretch do pakowania

Folia stretch to jeden z najszybszych i najbardziej skutecznych sposobów na zabezpieczenie towarów przed zniszczeniem. Owijanie folią stretch to wciąż najprostszy i najbardziej efektowny sposób zabezpieczania ładunków na palecie, pakowania żywności czy ochrony towarów podczas długoterminowego przechowywania. Folia typu stretch unieruchamia towar, jednocześnie chroniąc go przed działaniem warunków atmosferycznych czy czynników mechanicznych. Jako producent folii stretch posiadamy w ofercie szeroką gamę folii w różnych grubościach i nawojach. Oferujemy między innymi folię stretch ręczną, maszynową, folię stretch Jumbo i wiele innych.

Folia typu stretch – szybki i skuteczny sposób pakowania towarów

Folia stretch powstaje na bazie tworzyw sztucznych wysokiej jakości z wykorzystaniem innowacyjnych technologii. Produkowana jest niemal w stu procentach z polimerów i kopolimerów etylenu, charakteryzujących się dużą elastycznością i termoplastycznością, umożliwiającą zmiany kształtu. Rozciągliwa folia stretch jest wytrzymała, odporna na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne, jak rozerwanie, przecięcie i przebicie. Z tego względu jest wykorzystywana najczęściej do pakowania paczek i przesyłek, owijania palet czy pakowania żywności. Zastosowań maszynowej lub ręcznej folii stretch jest wiele, a jej użycie łatwe i szybkie.

Gdzie kupić stretch? W naszym sklepie z folią stretch dostępne są różne rodzaje folii do pakowania, w tym:

  • folia stretch maszynowa, w wersji transparentnej lub czarnej,
  • folia stretch ręczna – bezbarwna, czarna, biała lub niebieska,
  • folia stretch minirap, w wersji przezroczystej lub jako czarny stretch do pakowania,
  • folia bąbelkowa.

Polecamy również: taśmy pakowe, taśmy spinające, tekturę falistą oraz tuleje tekturowe. Dzięki nieustannemu doskonaleniu parku maszynowego i technologii możemy gwarantować niezmiennie wysoką jakość naszych wyrobów, a także dużą wydajność produkcji.