Taśmy spinające, zapinki druciane i narożniki plastikowe

Taśmy spinające przeznaczone są do zabezpieczania towaru na czas transportu. Taśma polipropylenowa znajduje zastosowanie przy pakowaniu przede wszystkim ciężkich palet, trudnych przesyłek, niewymiarowych ładunków. Aplikowana jest za pomocą paskowacza lub napinacza. Do spinania taśmy przeznaczone są zapinki druciane. Taśma spinająca jest elastyczna, mocna, nie zrywa się i doskonale dopasowuje się do kształtu spinanych przedmiotów. Jako producent folii stretch polecamy różne rodzaje taśm spinających i zapinek drucianych, dostępne w wielu rodzajach szerokości, grubości i wytrzymałości.

Taśmy spinające, zapinki i narożniki – stabilizacja i zabezpieczenie przedmiotów

Nasz sklep z folią stretch poleca szeroki wybór taśm, narożników i zapinek, niezbędnych do bezpiecznego transportu oraz zabezpieczenia towarów i przesyłek, a także przedmiotów o większych gabarytach. Oferujemy:

  • narożniki uniwersalne plastikowe – służą do spinania towarów oraz zabezpieczają ich ranty i narożniki. Specjalnie wyprofilowane krawędzie narożników plastikowych powodują, że taśma, którą obwiązane są pudła, nie zsuwa się;
  • taśmy spinające poliestrowe – taśmy polipropylenowe służą do spinania i stabilizowania ładunku w czasie transportu. Mogą być również wykorzystywane w automatach pakujących oraz różnego rodzaju ręcznych urządzeniach spinających. Taśmy spinające służą przede wszystkim do zamykania i zabezpieczania opakowań kartonowych, spinania elementów drewnianych czy stabilizowania produktów na paletach transportowych;
  • zapinki druciane do taśmy PP – przeznaczone są do spinania taśmy polipropylenowej. Umożliwiają łatwe i szybkie jej wiązanie, dlatego też ta metoda jest najbardziej popularna przy ręcznym pakowaniu towaru. Zapinki druciane są niezbędne do zapewnienia odpowiedniego naciągnięcia taśmy. Wykonane są z drutu o wysokiej jakości, a rodzaj i wielkość spinki można dobrać do szerokości i rodzaju taśmy.

Polecamy również: folię stretch, folię bąbelkową, taśmy pakowe, tekturę falistą oraz tuleje tekturowe. Dzięki nieustannemu doskonaleniu parku maszynowego i technologii możemy gwarantować niezmiennie wysoką jakość naszych wyrobów, a także dużą wydajność produkcji.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3